UX/UI Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Dla naszego klienta z UK poszukujemy kandydata na stanowisko: UX/UI Developer

Obowiązki:

  • pisanie kodu w HTML5, CSS3 i JavaScript,
  • przygotowywanie projektów dla deweloperów (Zeplin),

Wymagania:

  • min. dobry angielski w mowie i piśmie,
  • znajomość AngularJS, KnockoutJS, BackboneJS, ReactJS,
  • podstawy HTML i CSS,
  • znajomość narzędzi do testów zdalnych: Loop11 / Userzoom, Skype, Screencast-O-Matic,
  • znajomość narzędzi do makietowania – Axure, Sketch, Adobe XD (opcjonalnie UXPin, Pixate)/ analitycznych: Hotjar/Usabilitytools, Visual Website Optimizer,

Oferujemy:

  • praca z senior deweloperami,
  • rozliczenie godzinowe na umowie B2B
  • praca zdalna, ew. z biura w Piasecznie.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    40 566
    14 438