Ustawiacz Wtryskarek
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Kontakt-Simon S.A.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przezbrajanie wtryskarek zgodnie z planem produkcji, uruchamianie, optymalizacja i nadzór nad procesem wtrysku, raportowanie prac zgodnie z przyjętym standardem, przygotowanie stanowisk produkcyjnych, odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń wspomagających proces wtrysku. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego (używany w codziennej pracy) - warunek konieczny, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość obsługi wtryskarek Arburg, Krauss-Maffei, mile widziana znajomość obsługi robotów Wittmann, Multilift, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego. OFERUJEMY: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku, pracę w systemie zmianowym, świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych. %MCEPASTEBIN%

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392