Ustawiacz/Operator Linii Produkcyjnych
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Śląskie, Polska
EWL S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Operator Linii Produkcyjnych
Lokalizacja: Zawiercie
Zadania:
- Obsługa i nadzór nad prawidłową pracą linii,
- Wykonywanie niezbędnych przezbrojeń i regulacji
- Zarządzenie zespołem 3 osób
Wymagania:
- Umiejętność ustawiania i regulowania maszyn
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe + dodatki
- Premie jakościową oraz wydajnościową
- Pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie szkoleń i kursów, zniżki na firmowe produkty i usługi
- Możliwość awansu i rozwoju
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Zawiercie
  • Operator Zawiercie
  • Operator maszyn Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941