USTAWIACZ / MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH
  • Magnuszew
Magnuszew, Magnuszew, Mazowieckie, Polska
BCF
23. 8. 2024

Firma z branży tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisko: ustawiacz / mechanik maszyn produkcyjnych
Opis stanowiska
• Przezbrajanie maszyn,
• Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń peryferyjnych,
• Nadzór nad bieżącą produkcją,
• Ustawianie i kontrola parametrów procesu,
• Bieżąca korekta procesu w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów,
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy.
Oczekiwania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu: mechanik, elektromechanik,
• Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Predyspozycje do pracy w zespole.
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności,
• Możliwość rozwoju, udział w robotyzacji procesów produkcyjnych,
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV)

  • Praca Magnuszew
  • Mechanik Magnuszew
  • Operator maszyn Magnuszew
  • Magnuszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544