Ustawiacz
  • Warszawa
Ustawiacz
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
29. 9. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu oraz Biurach: w Warszawie, Toruniu oraz Poznaniu.

Ustawiacz

Obowiązki

  • prace manewrowe na bocznicy kolejowej;
  • obsługa rozjazdów kolejowych;
  • współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i planowanie manewrów;
  • współpraca z ustawiaczem przy planowaniu i prowadzeniu manewrów pojazdem kolejowym;
  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, BHP oraz p. pożarowych;
  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych;
  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej;
  • zabezpieczanie wagonów od zbiegnięcia, przy zastosowaniu płoz hamulcowych i prostych narzędzi.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,

Oferujemy

  • zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.
  • możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291