Tokarz manualny
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4321347

Obowiązki

  • obsługa obrabiarek (wg. rysunku technicznego),

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość przyrządów pomiarowych,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi obrabiarek.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (tj. ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Tokarz Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836