Tłumacz języka koreańskiego.
  • sosnowiec
Sosnowiec, sosnowiec, Polska
eGospodarka.pl
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Firma SYNUS Tech aktualnie wykonująca prace na terenie inwestycji SK hi Tech Battery Materials poszukuje Tłumacza języka koreańskiego do współpracy w modelu B2B lub na umowę o prace.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Znajomość języka koreańskiego i polskiego pozwalającego na swobodne tłumaczenie spotkań,

  • Znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • Dostępność codzienne lub kilka razy w tygodniu.

  • Firma oferuje:

    Oferujemy

  • Kontrakt na zasadzie B2B lub umowy o prace,,
  • Współpraca przy dużej międzynarodowej inwestycji,
  • Wszystkie potrzebne narzędzia i zaplecze socjalne,
  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie z każdym kandydatem,
  • Praca od maja 2022.