Tester Manualny
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
P&P Solutions
26. 9. 2024

Dla naszego klienta z branży medialnej poszukuje aktualnie Testera Manualnego.

  • Stawka: 50-60 PLN/h netto na B2B
  • praca hybrydowa z Krakowa lub Warszawy

Zadania:

- weryfikacja jakości oprogramowania,

- współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii testów,

- projektowanie, opracowywanie i wdrażanie planów i przypadków testowych,

- monitorowanie i obsługa błędów aplikacji,

- analiza wyników i raportowanie rezultatów testów

Oczekiwania:

- min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku testera;

- wyższe wykształcenie techniczne;

- w testowaniu oprogramowania oraz tworzenia przypadków testowych;

- umiejętności i doświadczenia w badaniu zgodności implementacji ze standardami w organizacji;

- umiejętności pisania scenariuszy testowych i skryptów;

- przygotowywania raportów z wyników testów;

- rozwoju i wyboru metod, standardów i narzędzi do testowania;

- doświadczenia w zakresie współpracy z analitykami, projektantami i programistami na każdym etapie realizacji projektu.

- znajomość narzędzi w zakresie bug track (JIRA) oraz Confluence.

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836