Test Manager z językiem niemieckim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Link Group
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne obowiązki

  • Nadzorowanie i zarządzanie wszystkimi działaniami testowymi dla aplikacji zdrowotnych, aby upewnić się, że są zgodne z przepisami i standardami branży opieki zdrowotnej.
  • Zarządzanie i priorytetyzowanie testów funkcji specyficznych dla opieki zdrowotnej, takich jak integracja z systemami EHR, urządzeniami medycznymi i platformami telemedycznymi.
  • Zarządzanie zasobami oprogramowania i sprzętu do testowania.
  • Określanie zakresu testów, projektowanie strategii, planów i procedur testowych oraz analiza działań testowych.
  • Zapewnienie, że testy uwzględniają specyficzne dla opieki zdrowotnej aspekty, takie jak prywatność danych, przepływy pracy klinicznej i bezpieczeństwo pacjentów.
  • Upewnianie się, że działania testowe są zgodne z etapami cyklu życia oprogramowania i kamieniami milowymi projektu.
  • Identyfikowanie ryzyk związanych z testowaniem i proponowanie strategii ich minimalizacji.
  • Zarządzanie procesami śledzenia i rozwiązywania defektów.
  • Monitorowanie działań testowych, przeglądanie wydajności i dokumentowanie wyników testów.
  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia praktyk testowania poprzez informację zwrotną, wnioski i aktualizacje procesów.
  • Współpraca z zespołami klinicznymi i administracyjnymi w celu dopasowania celów testowania do wymagań opieki zdrowotnej.
  • Wspieranie rozwoju biznesu, zapewniając swoją wiedzę techniczną w zakresie testów specyficznych dla opieki zdrowotnej.

Aby zakwalifikować się do tej roli, musisz mieć:

  • Doświadczenie w testowaniu także mobilnym
  • Płynną znajomość języka angielskiego i niemieckiego min. C1
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.
  • Certyfikat testowy, np. ISTQB, CSTE.
  • Doświadczenie w systemach informatycznych opieki zdrowotnej
  • Solidne zrozumienie norm regulacyjnych, np. RODO, badań klinicznych, spraw regulacyjnych.
  • Głęboką wiedzę na temat bezpieczeństwa pacjentów, prywatności danych, przepływów pracy klinicznej i regulacji systemów informatycznych opieki zdrowotnej.
  • Znajomość procesów opieki zdrowotnej i terminologii medycznej.

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210