Terapeuta Zajęciowy
  • Kowary, jeleniogórski, dolnośląskie
Kowary
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
12. 10. 2024

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:​ Terapeuta Zajęciowy​ do jednej z naszych placówek – Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. w Kowarach.

Opis stanowiska:

  • planowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pacjentów,
  • praca z Pacjentami w różnym wieku, z różnymi schorzeniami i niepełnosprawnościami,
  • monitorowanie postępów Pacjentów i dostosowanie planów terapii w razie potrzeby,
  • współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie terapii zajęciowej,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole czas dobry zdolności komunikacyjne,
  • zaangażowanie empatia i cierpliwość w pracy z Pacjentami.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Aplikuj: OFERTY PRACY EMC SZPITAL BUKOWIEC - KOWARY

  • Praca Kowary
  • Kowary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183