Terapeuta SPA
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie, Polska
Platinum Mountain Hotel&SPA
16. 9. 2024

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Terapeuta SPA.

Miejsce Pracy: Szklarska Poręba

Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania na terenie resortu.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie ze standardami Dr Irena Eris Beauty,

- Prowadzenie dokumentacji zabiegowej,

- Udzielanie porad w zakresie świadczonych usług oraz oferty produktowej,

- Aktywna sprzedaż usług i kosmetyków detalicznych,

- Przygotowywanie gabinetu do zabiegu oraz dbanie o wspólną przestrzeń,

- Reagowanie na bieżące potrzeby gości,

- Ścisła współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa,

- Udział w akcjach marketingowych i promocyjnych.

Oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe: technik masażysta lub mgr fizjoterapii,

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku terapeuty lub masażysty,

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,

- Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

- Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

- W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel, a także szkolenia w Centrum Szkoleniowym Dr Irena Eris,

- Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

- Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

- Program Poleceń Pracowniczych,

- Program MultiLife,

- Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

- Ubezpieczenie grupowe,

- Posiłki pracownicze,

- Paczki świąteczne,

- Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

  • Praca Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045