Technolog R&D / Product Manager
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomorskie, Polska
FOODjobs
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:
• Projektowanie, nadzór oraz optymalizacja procesów technologicznych
• Wdrażanie nowych produktów, w tym pod markę własną
• Testowanie i dobór surowców, półproduktów oraz innych materiałów
• Przygotowywanie dokumentacji jakościowo-produkcyjnej dla wdrażanych produktów
• Identyfikacja i eliminacja problemów w procesie produkcyjnym
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa w branży spożywczej
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności lub pokrewne)
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów; w kontakcie z klientem zagranicznym
• Znajomość języka angielskiego – B2/C1
• Znajomość środowiska MS Office
• Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP (mile widziane)
OFERUJEMY:
• Stabilną pracę w ogólnopolskiej, rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wsparcie w procesie adaptacji
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę
• Współpracę z liderem rynku FMCG
• Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
• Ofertę grupowego ubezpieczenia na życie
• Możliwość przystąpienia do PPE

  • Praca Starogard Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838