Technolog przygotowania produkcji, praca stała w Oświęcimiu.
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
PriM Chemorozruch
14. 2. 2024

Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji "Chemorozruch" sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu zatrudni do oddziału w Oświęcimiu
Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.
Technolog Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Oświęcim
Zakres obowiązków:
• opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych,
• przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji,
• kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
• opracowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej, itp.,
• przygotowywanie instrukcji technicznych,
• optymalizacja kosztów produkcji warsztatowej oraz montażu,
• opracowanie normatywów zużycia materiałów i pracy pracowników produkcyjnych,
• wsparcie działu handlowego w zakresie kosztorysowania oraz optymalizacji kosztów materiałów.
Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:
• wykształcenie wyższe mechaniczne,
• wiedza z zakresu technologii produkcji konstrukcji stalowych, zbiorników
i wymienników ciepła oraz innych urządzeń dla przemysłu energetycznego, chemicznego
i petrochemicznego w tym urządzeń i instalacji ciśnieniowych,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• znajomość zasad i przepisów tworzenia dokumentacji technicznej, odbiorowej i powykonawczej konstrukcji stalowych i urządzeń,
• znajomość programów MS Office, AutoCad, także 3D
• umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych w programach AutoCad oraz planowania procesu technologicznego,
• dodatkowym atutem będą:
 dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
 uprawnienia UDT do kontroli jakości wytwarzania urządzeń podlegających UDT oraz rurociągów parowych i rurociągów technologicznych,
• umiejętność: pracy pod presją czasu, analitycznego myślenia oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
• chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność.
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.
„Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz
w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww. firmę”. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i/c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ponieważ wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Oświęcim
  • Pracownik produkcji Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    137 071
    20 093