Technolog konstruktor z j. francuskim/ praca hybrydowa
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twórz przyszłość z nami! Szukamy Technologa Konstruktora, który posługuje się językiem francuskim i ma doświadczenie w SolidWorks. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i innowacje, czekamy na Ciebie!

Praca hybrydowa w Starachowicach.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • bardzo dobrej znajomość języka francuskiego ,
  • bardzo dobrej znajomość SolidWorks.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ zatrudnienie bezpośrednie przez firmę ,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • pracę z praktycznym wykorzystaniem języków obcych,
  • praca w systemie hybrydowym,

Zadania

  • tworzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej konstrukcji i technologii wytwarzania wyrobów,
  • wprowadzanie dokumentacji, procesów, czasów oraz danych do systemu ERP,
  • tworzenie kosztorysów oraz zestawień materiałowych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dokumentacją technologiczną i wspieranie procesów produkcyjnych,
  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych projektów,

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210