Technolog - konstruktor
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Mazowieckie, Polska
WIKO COMPANY S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej nowych produktów.
  • Programowanie maszyn sterowanych numerycznie.
  • Nadzór nad procesem prototypowania i walidacji produktów.
  • Kalkulacja technicznego kosztu wytworzenia.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w konstrukcji mebli użytkowych
  • Znajomość technologii obróbki stali oraz tworzyw drewnopochodnych
  • Wykształcenie techniczne.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania TopSolid (mile widziana)
  • Znajomość programu CDN XL (mile widziana).
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę w zespole.
  • Umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami jednocześnie.
  • Umiejętność postrzegania rzeczywistości poprzez perspektywę celów firmy.
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Udziału w ciekawych, rozwojowych projektach krajowych i zagranicznych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584