Technolog - Inżynier procesu
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
25.09.2024
Numer referencyjny
5090_3060

Zadania:

  • Prowadzenie wdrożeń nowych wyrobów we współpracy z innymi działami firmy.
  • Opracowywanie harmonogramów prac wdrożeniowych (mapy wdrożeń).
  • Organizowanie, prowadzenie i nadzór nad procesami odbiorów komisyjnych wdrażanych wyrobów.
  • Nadzór nad wycenami wyrobów oraz ich aktualizacja w systemach informatycznych.
  • Określanie i kontrola parametrów prowadzonych procesów technologicznych występujących w procesie produkcji.
  • Szkolenie technologów wydziałowych oraz działów produkcji z prowadzonych wdrożeń, nowych wyrobów oraz nowych technologii.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (techniczne, o specjalności elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja bądź pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe - min. 3 lata pracy w działach: produkcji, serwisu firmy elektronicznej - produkcyjnej.
  • Znajomość specyfiki pacy technologa lub inżyniera procesu.
  • Znajomość elementów elektronicznych i mechanicznych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej oraz rysunku mechanicznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Technolog Białystok
  • Technolog żywności Białystok
  • Inżynier Białystok
  • Inżynier oprogramowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210