Technolog
  • Cieszyn
Technolog
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
NORDFLAM
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dla potrzeb produkcji,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • obsługa oprogramowania typu CAM,
  • tworzenie raportów z badań nowych surowców,
  • kontrola i optymalizacja procesu produkcyjnego.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (kierunek: mechanika budowa maszyn lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów typu CAD (np. Solid Works, Catia),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zagadnień technologii obróbki plastycznej, skrawania, spawania stali,
  • kreatywność i innowacyjne myślenie,
  • chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
  • stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole młodych inżynierów,
  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
  • prywatna opieka medyczna po okresie próbnym
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.