TECHNOLOG
  • Opole
TECHNOLOG
Opole, Opole, opolskie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
17. 10. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu oraz Biurach: w Warszawie, Toruniu oraz Poznaniu.

TECHNOLOG

Obowiązki

  • Normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych,
  • Analiza dokumentacji 2D/3D,
  • Dobór surowców, półfabrykatów oraz innych materiałów,
  • Opracowywanie receptur ramowych dla nowych produktów,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz normalizacyjnej dla nowych produktów,
  • Udział w jazdach próbnych,
  • Wykonywanie instrukcji technologicznych,
  • Nanoszenie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej, dodawanie naddatków technologicznych,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego,
  • Opracowywanie dokumentacji opisowej,
  • Kontrola postępu prac w trakcie napraw pojazdów szynowych oraz wyjaśnianie bieżących problemów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność posługiwania się programami CAD,
  • Wysoki poziom samodzielności,
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca Opole
  • Technolog Opole
  • Technolog żywności Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889