Technik Utrzymania Ruchu
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
CARFI POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
25. 9. 2024

Firma z udziałem zagranicznym specjalizująca się w produkcji detali z tworzyw sztucznych
zatrudni osobę do pracy na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu
Wymagania:
• wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk),
• wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatyki.
• uprawnienia SEP do 1 kV E,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• znajomość pakietu Ms Office,
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózka widłowego,
• doświadczenie mile wymagane,
• dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
Obowiązki:
• dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz budynku,
• nadzór nad usługami serwisów zewnętrznych w zakresie budynku oraz parku maszynowego,
• udział w przeglądach i modernizacjach maszyn i urządzeń.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• dodatkowe Ubezpieczenie na Życie,
• dofinansowanie do wypoczynku urlopowego.

  • Praca Siedlce
  • Pracownik utrzymania ruchu Siedlce
  • Technik Siedlce
  • Technik odlewnictwa Siedlce
  • Technik elektryk Siedlce
  • Technik elektronik Siedlce
  • Technik awionik Siedlce
  • Technik kelner Siedlce
  • Technik handlowiec Siedlce
  • Technik mechanik Siedlce
  • Technik weterynarii Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836