Technik Utrzymania Ruchu
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych, usuwanie bieżących awarii,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacją maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną urządzeń,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,Umiejętność pracy w zespole,

  • Nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi,

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

JEŚLI SPEŁNIASZ POWYŻSZE WYMAGANIA, APLIKUJ!

OFERUJEMY:

DAJEMY OD SIEBIE WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy, posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie.

W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc całego zespołu.