Technik utrzymania ruchu
  • Skarbimierz-osiedle
opolskie, Skarbimierz-osiedle, opolskie, Polska
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłej gotowości i sprawności maszyn oraz urządzeń,
  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn oraz instalacji urządzeń towarzyszących, takich jak kotłownia parowa, kompresorownia itd.
  • usuwanie bieżących awarii elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych,
  • wykonywanie planowanych remontów, konserwacji maszyn, urządzeń oraz instalacji zgodnie z harmonogramem,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektromechanika, automatyka, mechatronika, mechanika),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ogólne zasady zasilania w sieciach niskiego napięcia, znajomość napędów elektrycznych (silniki AC i DC), układów sterowania napędami, sterowników PLC,
  • umiejętność diagnozowania uszkodzeń elementów elektrycznych,
  • uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji min. do 1 kV,
  • znajomość układów pneumatyki oraz podstaw hydrauliki,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany.
  • umiejętności spawania,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń parowych,
  • uprawnienia eksploatacyjne kat. E2.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • premię już po pierwszych 3 miesiącach pracy,
  • premię świąteczną po 1 roku pracy,
  • jednomiesięczny okres rozliczeniowy - nadgodziny rozliczane są na koniec danego miesiąca,
  • pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny w 100% finansowany przez pracodawcę,
  • kartę MultiSport dla pracownika w 60% finansowaną przez pracodawcę.

  • Praca opolskie
  • Technik Strzelce Opolskie
  • Technik opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567