Technik Utrzymania Ruchu
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Proplastica Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (obrabiarki CNC, szlifierki),
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych zgodnie z harmonogramem,
  • wykonywanie drobnych prac przy infrastrukturze budynków,
  • raportowanie wykonywanych zadań w systemie informatycznym,
  • udział w projektach usprawnień maszyn,
  • instalacja i uruchomienie nowych urządzeń,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektryk, mechanik, automatyk,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną mechaniczną, elektryczną,
  • podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych,
  • dokładność i rzetelność wykonywanych prac,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, układów sterowania,
  • uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalowa współpraca
  • świadczenia socjalne
  • dofinansowanie aktywności sportowych

  • Praca Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Technik Kielce
  • Technik pszczelarz Kielce
  • Technik odlewnictwa Kielce
  • Technik awionik Kielce
  • Technik kelner Kielce
  • Technik elektryk Kielce
  • Technik elektronik Kielce
  • Technik handlowiec Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536