Technik Serwisu Taśm Przenośnikowych
  • Bytom
Bytom, Bytom, Polska
Oben & Company sp. z o.o.
19. 8. 2024

Dla naszego klienta – doświadczonej firmy serwisowej STABILO Sp. z o.o., od wielu lat specjalizującej się w kompleksowym serwisowaniu przenośników taśmowych, w związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:Technik Serwisu Taśm Przenośnikowych.

⮚ Запрошуємо працівників з України

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac serwisowych związanych z taśmami przenośnikowymi, w tym naprawy i łączenia taśm.
  • praca w terenie (głównie w kopalniach) oraz w warsztacie.
  • wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych.
  • współpraca z innymi działami w firmie.
  • praca od wtorku do soboty w godzinach 7:00 – 15:00.

Wymagania:

  • dyspozycyjność (wyjazdy interwencyjne / serwisowe);
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • doświadczenie w branży górniczej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane (firma gwarantuje odpowiednie przeszkolenie).

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie między 4.500,00 a 7.500,00 zł mies. netto (NA REKĘ) po okresie próbnym;
  • atrakcyjny model wynagradzania (możliwość osiągania wyższych zarobków);
  • zatrudnienie na umowie o pracę lub na umowie zlecenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wszelkie niezbędne badania, narzędzia, ubrania, szkolenia i pozwolenia do wykonywania obowiązków;
  • podnoszenie kwalifikacji i możliwość awansu;
  • dobra atmosfera w przyjaznym zespole pracowników;
  • serwisowy samochód służbowy;
  • bon paliwowy.

Jesteśmy agencją zatrudnienia Oben & Company sp. z o.o. (numer KRAZ: 30622). Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów z różnych branż metodą Search & Selection i Executive Search.

Proszę uzupełnić treść ogłoszenia.

  • Praca Bytom
  • Technik Bytom
  • Technik Bytom Odrzański
  • Technik ekonomista Bytom
  • Technik pszczelarz Bytom
  • Technik odlewnictwa Bytom
  • Technik budownictwa Bytom
  • Technik elektryk Bytom
  • Technik elektronik Bytom
  • Technik handlowiec Bytom
  • Technik mechanik Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648