Technik serwisu (m/k) - praca mobilna
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Trenkwalder
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • wizyty u klientów na powierzonym terenie (wschodnia Polska),
  • aktywne rozwiązywanie problemów u klientów,
  • naprawy i serwisowanie urządzeń (stacje COP/CIP, systemy dozujące),
  • wykonywanie pomiarów i prób u klienta,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta,
  • udział w seminariach i targach branżowych.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku technika serwisu w branży spożywczej lub pokrewnej,
  • wykształcenie techniczne,
  • gotowość do wyjazdów i pobytów służbowych - regularne wizyty u klientów na powierzonym terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość i komunikatywność – wizyty u klientów.

Mile widziane:
  • SEP do 1 kV,
  • znajomość angielskiego lub niemieckiego.

Oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • praca mobilna (80% teren, 20% home office),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie roczne,
  • samochód służbowy do korzystania również w celach prywatnych,
  • laptop, telefon służbowy,
  • pełne wdrożenie stanowiskowe,
  • szkolenia w Polsce i za granicą.

  • Praca Kielce
  • Technik Kielce
  • Technik pszczelarz Kielce
  • Technik odlewnictwa Kielce
  • Technik awionik Kielce
  • Technik kelner Kielce
  • Technik elektryk Kielce
  • Technik elektronik Kielce
  • Technik handlowiec Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Technik weterynarii Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536