Technik serwisu
  • Kruszyn Krajeński
kujawsko-pomorskie, Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie, Polska
Novacode Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz serwisów drukarek etykiet, etykieciarek i podobnych urządzeń
  • Wdrażanie i uruchamianie dostarczanych nowych urządzeń
  • Analizowanie problemów związanych z materiałami eksploatacyjnymi
  • Przygotowanie ofert w zakresie serwisu i utrzymywanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Umiejętności mechaniczne i elektryczne np.: wiercenie, gwintowanie, lutowanie
  • Cierpliwość i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie kierunkowe / doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na stały etat
  • Wynagrodzenie na motywującym poziomie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój i interesującą pracę w branży technicznej

Dołącz do naszego zespołu !!!

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na ogłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Technik kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584