TECHNIK OBIEKTU (NR 3009).
  • bydgoszcz
Bydgoszcz, bydgoszcz, Polska
eGospodarka.pl
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/22/3009

Obowiązki:

codzienne kontrole instalacji obiektowych, technicznych, bieżące naprawy, utrzymanie w prawidłowym stanie mienia, systemów i urządzeń, pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na usterki oraz awarie na terenie kampusu

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

  • Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub/i uprawnienia techniczne, doświadczenie zawodowe w utrzymaniu budynków, znajomość instalacj i systemów, mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej, wykonywania prac naprawczych, montażowych, ogólnobudowlanych

  • Miejsce pracy: Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty: e-mail:

    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty