Technik konserwator obiektu (K/M)
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Silesian Voivodeship, Polska
Gegenbauer Polska
27. 9. 2024

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni  osobę na stanowisko:

TECHNIK KONSERWATOR OBIEKTU

Miejsce pracy: Knurów

Zadania:

  • Obsługa obiektu magazynowo logostycznego,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uprawnienia SEP - mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • Gotowość do mobilności w danym województwie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

Klauzula RODO

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Dlaczego przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe? Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na wolne stanowisko pracy. Kodeks pracy pozwala na uzyskanie od Pani/Pana danych osobowych obejmujących imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Przetwarzanie danych osobowych jest wtedy zgodne z art. 6 ust. 1 lit c RODO. Jeśli, np. w CV, udostępni Pani/Pan dodatkowe dane osobowe, będą one przetwarzane na podstawie zgody w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Może także Pani/Pan wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach oraz na ich profilowanie, tj. zautomatyzowany proces prowadzący do wnioskowania o posiadaniu przez Panią/Pana określonych cech jako Potencjalna Kandydatka/Potencjalny Kandydat w przyszłych rekrutacjach. W takich przypadkach przetwarzanie danych osobowych również odbywa się w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak tych danych osobowych nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje negatywnych konsekwencji. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Pozwala na to art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Kto przetwarza Pani/Pana dane osobowe? Dane osobowe przetwarzane są przez Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o., które zawarły porozumienie o współadministrowaniu danymi osobowymi w procesie rekrutacji. Na mocy porozumienia Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o. zobowiązane są do wypełniania obowiązków wnikających z RODO oraz informowania Pani/Pana w imieniu pozostałych współadministratorów o celach przetwarzania danych osobowych.

  • Praca Rybnik
  • Konserwator Rybnik
  • Technik Rybnik
  • Konserwator zabytków Rybnik
  • Technik odlewnictwa Rybnik
  • Technik elektryk Rybnik
  • Technik elektronik Rybnik
  • Technik awionik Rybnik
  • Technik kelner Rybnik
  • Technik handlowiec Rybnik
  • Technik mechanik Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210