TECHNIK KATOWICE.
  • katowice
Katowice, katowice, Polska
eGospodarka.pl
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:

Do apteki w Katowicach zatrudnimy TECHNIKA FARMACJI na pełen etat, ½ etatu lub umowę zlecenie.

Jak wygląda u nas praca?

- pracujemy dynamicznie w dużym zgranym zespole oraz z wieloma Pacjentami
- posiadamy bogaty asortyment, dbamy o dostępność leków oraz nowości wprowadzanych na rynek

Oferujemy:

- pracę w ramach umowy o pracę w stabilnej i bezpiecznej firmie
- przyjazne środowisko pracy
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość podnoszenia i doskonalenia kompetencji zawodowych
- dopłaty za dojazd dla osób z poza rejonu
- szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

Oczekujemy:

- samodzielności i odpowiedzialności w wykonywanej pracy
- umiejętności pracy w zespole
- otwartości i empatii w pracy z Pacjentem
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.