Technik Farmaceutyczny
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Dr.Max Sp. z o. o.
15. 5. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Realizacja celów sprzedażowych apteki
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie: Technik farmaceutyczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
  • prywatną opiekę lekarską – LuxMed, kartę Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • szkolenia zawodowe i personalne,

  • dodatki świąteczne oraz do urlopu,

  • inicjatywy wspierające ekologię.