Technik Farmaceutyczny
  • Polanów
Polanów, Polanów, Zachodniopomorskie, Polska
Dr.Max Sp. z o. o.
15. 5. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • realizacja celów sprzedażowych apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

WYMAGANIA:
  • wykształcenia: Technik farmaceutyczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego