Technik dentystyczny
  • Warszawa
technik dentystyczny
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. ; kod: 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1, zatrudni osobę do pracy na stanowisko Technika dentystycznego
Główne obowiązki:
• wykonywanie uzupełnień protetycznych stałych i ruchomych,
• wykonywanie protez całkowitych, częściowych w akrylu w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ,
• prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych świadczeń protetycznych,
• bieżące i rzetelne rozliczanie się z wykonywanych świadczeń,
• bieżące i rzetelne rozliczanie się z pobieranych i zużywanych materiałów i narzędzi
Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach działalności gospodarczej lub umowy o pracę
• pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
• pracę w zespole
Wymagania konieczne:
• wykształcenie średnie i posiadanie tytułu zawodowego technika dentystycznego
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technika dentystycznego

  • Praca Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894