Team Manager TAURON Sprzedaż w Call Center w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura in-house we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko: Team Manager Call Center.

Główne zadania:

  • zarządzanie zespołem infolinii sprzedażowej,
  • odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu,
  • monitorowanie i kontrola wskaźników związanych z jakością oraz ze sprzedażą,
  • kreowanie oraz wdrażanie konkurencyjnych standardów obsługi Klienta oraz sprzedaży,
  • analizowanie i tworzenie raportów, zestawień, prezentacji,
  • współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych,
  • współpraca z Klientem oraz przełożonym,
  • raportowanie wyników pracy swojej i zespołu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie na stanowisku konsultanta na projektach sprzedażowych
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomości pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość systemów i aplikacji Call Center,
  • możliwość pracy w trybie zmianowym od 7- 20 oraz w wybrane soboty i niedziele,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w biurze u Kontrahenta,
  • stabilne zatrudnienie,
  • duże możliwości rozwoju w największym Call Center w Polsce,
  • profesjonalny onboarding,
  • brak dress code'u,
  • bieżące wsparcie przełożonego.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Team leader Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544