SZUKAMY CIEŚLI SZLUNKOWYCH, BĄDŹ BRYGADY CIEŚLI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ASM NOWAK BUDOWNICTWO
3. 9. 2024

Firma budowlana "A.S.M BUDOWNICTWO" zatrudni cieśli bądź brygadę cieśli.
Zakres obowiązków:
Wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe
Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych
Rozbiórka stropów, kosmetyka
Wymagania:
Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp. Praktyczna znajomość systemów typu Doka
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie
Oferujemy:
Pracę "od zaraz"
Praca w Warszawie/i nie tylko
Wynagrodzenie stałe, terminowe, w zależności od umiejętności i doświadczenia (STAWKA GODZINOWA od 35 do 40 zł netto)
Ilość godzin w miesiącu: 200/220 Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd z Kielc
Więcej informacji pod numerem telefonu 535-304-804

  • Praca Warszawa
  • Cieśla Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584