Szlifierz-lakiernik meblowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Polska
DOK-STER LP ODDZIAŁ W POLSCE
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Prawidłowa aplikacja lakierów podkładowych według technologi metoda natryskowa na elementach płaskich jak również i bryłach. Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy, dbałość o powierzone narzędzia będące mieniem firmy.

Wymagania stanowiska

Zdolności manualne, znajomość podstaw obsługi pistoletów lakierniczych oraz aplikacji lakierów dwuskładnikowych (poliuretan, poliester, epoksyd), dobra organizacja pracyobsługa podstawowych narzędzi szlifierskich (szlifierki mimośrodowe) praca z papierem ściernym, szlifowanie elementów przed i po lakierowaniu

Oferujemy

- atrakcyjną stawkę;- umowę zlecenie;- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres;- ubezpieczenie;- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w sprawach organizacyjnych

  • Praca Gdańsk
  • Szlifierz Gdańsk
  • Lakiernik Gdańsk
  • Lakiernik Pruszcz Gdański
  • Lakiernik Nowy Dwór Gdański
  • Lakiernik Starogard Gdański
  • Lakiernik gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836