Szlifierz – Operator CNC
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź Voivodeship, Polska
P.W. "BUD-MASZ" MACIEJ STACHLEWSKI
18. 1. 2024

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Precyzyjneszlifowaniedetali (płaszczyzn,wałkówiotworów)
  • Szlifowaniewałówiotworów,stożków,płaszczyzn,kątów,kanałków
  • Dobórściernic,optymalizacja parametrówskrawaniadoszlifowanychmateriałów
  • Dbanieonarzędziapomiarowe
  • Pomiariweryfikacjawykonanychdetali
  • Konserwacjamaszyninarzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenietechnicznemin.zawodowe
  • Umiejętnośćobsługimaszynydoszlifowaniapłaszczyzn,wałkówiotworów
  • Znajomośćprzyrządówpomiarowych
  • Znajomośćrysunkutechnicznego
  • Zdolnościmanualne
  • Conajmniej2latadoświadczeniawpracachszlifierskich(preferowananarzędziownia)

To oferujemy

  • Pracęwfirmieougruntowanejpozycjinarynku
  • Atrakcyjnewynagrodzenie
  • Możliwośćzdobyciadoświadczeniazawodowego
  • Pracęwdynamicznierozwijającejsięfirmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.Informacja prawnaKlauzula wymagana w plikach lub wiadomości email:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. BUD-MASZ, 95-083 Lutomiersk, ul. 3 Maja 37, zwana dalej „Administratorem”.Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO).Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w dokumencie CV (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres mailowy rodo@budmasz.com.pl

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Operator Konstantynów Łódzki
  • Operator maszyn Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346