Szkoleniowiec Doradca Techniczny
  • Gdańsk
Gdańsk
Atlas Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Szkoleniowca - Doradcy Technicznego w Gdańsku.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla klientów firmy – głównie wykonawców na terenie województwa pomorskiego
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych oraz zastosowań produktów
  • Obsługa stacji barwiących w ramach systemów kolorowania Atlas
  • Możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - preferowane wykształcenie budowlane
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac termoizolacyjnych (elewacje budynków), glazurniczych oraz posadzkarskich - min. 5 lat
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, komunikatywność, łatwość dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność
  • Dyspozycyjność – praca wiąże się z wyjazdami
  • Umiejętność obsługi komputera - dobra znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B - doświadczenie w prowadzeniu auta

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń i pokazów
  • Znajomość języka obcego - angielski, niemiecki, rosyjski

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasny system premiowy
  • Samochód i telefon służbowy

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Gdańsk
  • Szkoleniowiec Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Doradca rolniczy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678