Szef Kuchni Do Greckiej Restauracji
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
PAPAPITA
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie kuchnią i produkcją zgodnie z GHP/GMP i HACCP Planowanie i kontrola produkcji pod katem ilości, jakości i zgodności z recepturami Kontrola wydawki pod kątem zgodności z zamówieniami, jakości i czasu wydawanych dań Kontrola magazynu (chłodnia, mroźnia, magazyn suchy), zamawianie towarów, przyjmowanie dostaw Przeprowadzanie/nadzór nad cotygodniowymi inwentaryzacjami towarów związanych z kuchnią Planowanie i nadzór nad pracą podległego personelu (10 osób) Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowego personelu (w zależności od potrzeb) WYMAGANIA: Wykształcenie gastronomiczne (udokumentowane) Doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku szefa kuchni, referencje mile widziane Znajomość kuchni śródziemnomorskiej, greckiej mile widziane Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacji Dyspozycyjność i zaangażowanie - praca również w weekendy i święta OFERUJEMY: Stabilną pracę w gronie ludzi z pasją Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju osobistego Comiesięczną pensję podstawową premie za zrealizowane cele Umowę o pracę (po 1-miesięcznym okresie wdrożeniowo-próbnym)

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291