Szef Kuchni
  • Nysa
Szef Kuchni
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
CENTRUM BIZNESOWO-HOTELOWE CONFERO - NOWA BAŚŃ
28. 8. 2024

Restauracja KREDENS w Nysie zlokalizowana przy Centrum Confero poszukuje do pracy osoby na stanowisko zmianowego szefa kuchni.
Zakres obowiązków
-przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,
-organizacja pracy kuchni,
-zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
-przestrzeganie obowiązujących norm i standardów (w tym HACCP),
-estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
-dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,
-przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,
-zapewnianie właściwego zastosowania sprzętu kuchennego.
Wymagania:
-min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza
-wykształcenie kierunkowe mile widziane
-doświadczenie z pracy w hotelu będzie dodatkowym atutem
-wiedza z zakresu HACCP
-kreatywność i pomysłowość
-wysoka kultura osobista
-umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @ tel. 530 657 350
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584