Sustainability Specialist
  • Robakowo
wielkopolskie, Robakowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Management Services
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy:

  • Posiadasz dobre zdolności komunikacji i prezentacji?
  • Masz DRIVE do zagadnień związanych z obszarami ESG?
  • Chcesz współpracować z zespołami operacyjnymi oraz przygotowywać raporty ESG w Grupie Raben?

Jeżeli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu! Będziesz pracował/a z ambitnymi i otwartymi ludźmi, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analiza danych z obszarów ESG
  • Udział w procesie tworzenia raportu zrównoważonego rozwoju
  • Monitorowanie i raportowanie postępów w zakresie realizacji projektów ESG w organizacji
  • Udział w projektach polegających na wdrażaniu wytycznych wynikających z przepisów prawa, w tym m.in. dyrektywy CSRD, CSDDD, taksonomii, etc.
  • Budowanie wiedzy w obszarze zrównoważonego rozwoju wewnątrz organizacji poprzez współtworzenie platformy szkoleniowej
  • Przygotowywanie prezentacji na spotkania i warsztaty związane z realizowanymi w zespole projektami

Wymagania:

  • Znajomość tematyki zrównoważonego rozwoju, w tym m.in. trendów branżowych i globalnych oraz związanych z nimi wyzwań i szans dla biznesu
  • Silna motywacja do związania swojej drogi zawodowej z obszarem sustainability
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem i zadaniami
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, nawiązywania i budowania relacji, umiejętność współpracy oraz otwartość na nową wiedzę, rozwój kompetencji i rozwój osobisty

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przygotowaniu raportów zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardem GRI
  • Wykształcenie powiązane z obszarami ESG (np. studia w obszarze środowiskowej, studia podyplomowe z zakresu zrównoważonego rozwoju)
  • Znajomość zagadnień związanych z dekarbonizacją i pomiarem śladu węglowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) wmiędzynarodowym zespole
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze sustainability w ramach Grupy Raben
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz stanowiska pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych)

Mamy DRIVE do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889