Strategy & Business Development Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Performance Media
18. 1. 2024
Informacje o stanowisku

Hej, tu #teamPM!

Fajnie, że wpadłeś/aś, bo tak się składa, że do najlepszej kadry zarządzającej w naszej firmie szukamy Strategy & Business Development Managera!

Poszukujemy osoby, która pod swoje skrzydła przyjmie 6-osobowy zespół specjalistów działających w obszarze budowania strategii.

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy niezależną agencją marketingową, od 19 lat działamy w zakresie marketingu internetowego, a swoje pierwsze kroki, stawialiśmy w obszarze SEO/SEM. Obecnie w naszym portfolio usług jest szeroki wachlarz kompetencji obejmujący obszar marketingu digital 360.

To, co jest dla nas ważne i napędza do pracy to chęć, by ludzie i firmy ciągle się rozwijały - w każdym obszarze naszych działań: od strategii, kreatywnej komunikacji, paid media, social media, content, SEO, aż po data science. Od początku współpracujemy z wiodącymi markami na polskim i międzynarodowym rynku - a dziś zapraszamy Cię do naszego świata.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii komunikacyjnych i współtworzenie strategii mediowych dla kluczowych klientów;
  • Budowanie i rozwijanie Business Strategy Teamu;
  • Współtworzenie strategii i koncepcji projektów wspierających rozwój biznesowy Performance Media;
  • Wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert przetargowych;
  • Aktywna współpraca z działem obsługi klienta korporacyjnego w przygotowywaniu ofert/ prezentacji i rozwoju aktualnych klientów agencji;
  • Współtworzenie nowych produktów firmy;
  • Współtworzenie, ocena, akceptacja strategii komunikacji marki;
  • Kontrolowanie efektywności biznesowej per klient;
  • Utrzymywanie strategicznych relacji z klientami;
  • Aktywna współpraca z kadrą zarządzającą w kształtowaniu procesów i zasad współpracy między zespołami;
  • Inicjowanie działań zwiększających konkurencyjność firmy, budujących jej wizerunek na rynku.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii mediowych 360 - w tym wszechstronna wiedza z zakresu mediów digitalowych oraz bardzo dobra znajomość kanałów digital;
  • Wizja na stworzenie całościowej strategii dla Klienta, która będzie miała odzwierciedlenie w jego biznesie;
  • Wysoka świadomość w zakresie procesów biznesowych - zrozumienie problematyki klienta i przekładanie jego sytuacji biznesowej czy celów, na portfolio naszych produktów;
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki przetargowej (znajomość zasad oraz praktyczne doświadczenie);
  • Doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami (klienci lokalni oraz globalni);
  • Płynna znajomość języka angielskiego - obsługujemy także klientów globalnych;
  • Bardzo dobra znajomość różnych branż oraz kategorii;
  • Znajomość i aktywne śledzenie trendów w obszarze digital marketingu.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu ekonomii czy finansów będzie dodatkowym atutem (szacowanie budżetów);
  • Certyfikat Dimaq!

To oferujemy:

  • Format współpracy B2B lub umowa zlecenia;
  • Szerokie możliwości rozwoju dla Ciebie – szkolenia, warsztaty, dzielenie się wiedzą, konferencje branżowe, programy certyfikacyjne – a to dopiero początek!
  • Miejsce, w którym ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru!
  • Biuro bez korpo klimatu, w którym spotykamy się 2 dni w tygodniu– w willi z ogródkiem na Mokotowie, w sąsiedztwie parku
  • Wiele okazji do poznania i polubienia tych, z którymi pracujesz (grille, eventy i każda okazja do wspólnego funu to nasze drugie imię! ) - zerknij na nasze IG i sam_a się przekonaj! https://www.instagram.com/performance_media/
  • Last but not least! Pakiet benefitów dla Ciebie: wsparcie psychologiczne, opieka medyczna, karta Multisport, nauka języków obcych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zapoznajemy się z Twoim CV
  • I spotkanie (online) z Anią z HRu
  • II spotkanie (online) z Darkiem i Iwoną leadującymi teamy Sales&Strategy oraz Client Service
  • Zadanie rekrutacyjne, które prezentujesz na ostatnim etapie
  • Ostatnie spotkanie z członkiem zarządu oraz członkiem Teamu Strategy
  • Decyzja o zatrudnieniu i oferta! lub informacja zwrotna.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy!

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233