Stolarz meblowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
15. 10. 2024

zatrudni w Centralnej Stolarni, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • wykonanie mebli na podstawie rysunków technicznych i projektów
  • obsługa podstawowych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi
  • produkcja, montaż mebli
  • wykonywanie drobnych napraw w zakresie stolarstwa meblowego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i wokół niego

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • dokumentacja potwierdzająca wyuczony zawód
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętności pracy na podstawowych maszynach stolarskich oraz pracy ręcznymi maszynami stolarskimi
  • samodzielność oraz zorganizowanie na stanowisku pracy
  • wiedza na temat odczytania rysunku na podstawie, którego wykona się mebel od podstaw

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie świąteczne i inne)

  • Praca Poznań
  • Stolarz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662