Stolarz konstrukcyjny/stolarz budowlany, Norwegia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Clockwork Bemanning AS
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- Kompleksowe prace stolarskie
- Wznoszenie konstrukcji drewnianych
- Układanie podłóg
- Montaż okien i drzwi
- Stawianie ścian z płyt k-g
- Różne prace z dziedziny stolarki budowlanej w projektach na terenie całej Norwegii
Nasze wymagania
- Doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 lata
- Samodzielność w wykonywanych zadaniach
- Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnym
Mile widziane
- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii
- Prawo jazdy kategorii B
- Załączenie referencji od poprzednich pracodawców
To oferujemy
- Zatrudnienie przez norweską agencję pracy
- Umowa na norweskich warunkach
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (od 240 NOK/godz.)
- Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Pomoc polskich koordynatorów
Agencja zatrudnienia CLOCKWORK BEMANNING AS oferuje pracę stałą lub tymczasową na terenie całej Norwegii w wielu zawodach branży budowlanej. Poszukujemy m.in. murarzy, szpachlarzy, cieśli konstrukcyjnych, dekarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, malarzy, płytkarzy, elektryków, hydraulików, spawaczy, operatorów dźwigów oraz koparek, monterów wentylacji, kamieniarzy, monterów rusztowań i ocieplenia.
Jeśli niniejsze ogłoszenie nie odpowiada Twoim kompetencjom możesz mimo to przesłać nam swoje CV i w treści wiadomości napisać, w jakim zawodzie szukasz pracy. Liczna baza klientów daje wiele możliwości dopasowania odpowiedniej oferty. Zapraszamy do aplikowania.

  • Praca Gdańsk
  • Stolarz Gdańsk
  • Stolarz Pruszcz Gdański
  • Stolarz Nowy Dwór Gdański
  • Stolarz Starogard Gdański
  • Stolarz gdański
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536