Stelmet/Zielona Góra
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Fx grupa
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zapraszamy do pracy!
Poszukujemy panów do pracy na produkcji
Produkcja wyrobów z drewna (ogrodzenia, altany)
Oferujemy: Praca na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00 od pn-pt; Stawka: 6000-6500 zł brutto + PREMIA do 1500 zł; Możliwość otrzymania ZALICZKI; Pełne wsparcie pracodawcy/koordynatora; Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty do karty pobytu
Główne obowiązki:
1)Wykonywanie ogrodzeń drewnianych
2) Cięcie, obróbka i montaż elementów drewnianych.
3) Używanie narzędzi ręcznych i elektrycznych.
4) Kontrola jakości gotowych produktów.
5) Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania wobec kandydata: Mile widziane doświadczenie w pracy z drewnem lub podobną dziedziną, ale nie jest wymagane;
Umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi i elektrycznymi. Odpowiedzialność, dbałość o szczegóły i dokładność. Wytrzymałość fizyczna
Kontakt :
Daria 664-043-524
Monika 664-043-506

  • Praca Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567