Stażysta w obszarze wsparcia produkcji
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wsparcie działu w zakresie zagadnień związanych z planowaniem produkcji
  • wsparcie w zakresie tworzenia i administrowania dokumentacją
  • opracowywanie i archiwizacja dokumentacji planistycznej
  • wsparcie administracyjne obszarów produkcyjnych

Poszukujemy:

  • studentów studiów technicznych (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo)
  • osób zainteresowanych rozwojem w dziale produkcji oraz administracji i wsparcia produkcji
  • osób dyspozycyjnych 30-40 godzin w tygodniu

Wymagania

Oferujemy:

  • Płatny staż w obszarze wsparcia produkcji,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Ciekawe zadania oraz możliwość udziału w projektach firmowych

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836