Stażysta- szkolenie na manewrowego/ustawiacza
  • lubin
Lubin, lubin, Polska
KGHM
15. 5. 2022

Twój zakres obowiązków: Prowadzenie manewrów z wagonami na terenie bocznicy, Nadzór nad wykonywaniem pracy manewrowej w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi i taboru, Obsługiwanie urządzeń łączności bezprzewodowej -------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------- Wybranym kandydatom zaoferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Szkolenie teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem na manewrowego/ustawiacza, Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolimy na inne stanowiska kolejowe), Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka zasadnicza, dodatki płacowe (premia z okazji święta zakładowego „katarzynka”- tzw. „13-stka” , nagroda roczna z zysków – tzw. „14-stka”, premia absencyjna), Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: Świadczenie pieniężne na pokrycie wydatków szkolnych, dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii,- obozów, zimowisk, zielonych szkół), dofinansowanie do kart MULTISPORT, karty podarunkowe „EDENRED” na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia. Nasze wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Sprawność fizyczna, Odpowiedzialność, Bardzo dobra organizacja pracy,

Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

45 210
15 134