Stażysta/stażystka w dziale HR (bez doświadczenia)
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Skarbimierz, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziale personalnym? Nie mogłeś/aś trafić lepiej! Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w Skarbimierzu szukamy Stażysty/Stażystki do działu HR.

Nie wahaj się, aplikuj!

Oczekujemy

  • Chęci i motywacji do pracy
  • Nastawienia na rezultat i skrupulatności
  • Gotowości do pracy na pełen etat w biurze w Skarbimierzu (poniedziałek - piątek, 8.00 - 16.00)
  • Biegłej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte pod okiem specjalistów

Zadania

  • Wsparcie Działu Personalnego
  • Czynności administracyjne
  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Praca Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045