Stażysta - Programowanie i rozwój
  • częstochowa
Wrocław, częstochowa, Polska
ZF Group
15. 5. 2022

Twoje zadania: Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami; Tworzenie i rozwój istniejących aplikacji firmowych w technologii .NET oraz Angular; Obsługa programistyczna platformy klasy low code ( Webcon ); Dbanie o wysoką jakość kodu źródłowego; Wykorzystywanie relacyjnych baz danych i języka SQL; Tworzenie dokumentacji technicznej; Współpraca z zespołem operacyjnym odpowiedzialnym za systemy IT. Profil kandydata: Umiejętność programowania w języku C# w technologii ASP.NET Core (Web API); Znajomość języka JavaScript / TypeScript, mile widziana znajomość Angular lub dowolnego innego frameworka front-endowego; Umiejętność debugowania kodu, znajdowania problemów i ich rozwiązywania; Wiedza z zakresu baz danych i języka SQL. Preferowana znajomość baz danych Microsoft SQL Server / Oracle Database; Znajomość narzędzi ORM (Entity Framework Core i Dapper) będzie dodatkowym atutem; Wiedza z zakresu systemu kontroli wersji (Git); Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – mile widziane informatyczne lub pokrewne; Komunikatywna znajomość języka angielskiego; Mile widziana znajomość narzędzi: Webcon BPS, WSO2, ActiveMQ, Microsoft IIS. Oferujemy: Pracę w międzynarodowym środowisku z dostępem do najnowszych technologii w obszarze IT; Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej; Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy; Pakiet relokacyjny; Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, pakiet MyBenefit. Be part of our ZF team as Stażysta - Programowanie i rozwój

Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

47 294
15 925