Stażysta ds. administracji w dziale People & Culture
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
27. 10. 2023
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie procesu digitalizacji dokumentów – skanowanie i wprowadzenie do systemu.
  • Obsługa programów kadrowych w procesie digitalizacji.
  • Porządkowanie, archiwizacja oraz dbanie o sprawny obieg dokumentów kadrowych.
  • Wsparcie działu People & Culture w zadaniach administracyjnych dot. umawiania spotkań z kandydatami, publikowania ogłoszeń rekrutacyjnych itp.

Nasze wymagania

  • Obecność w biurze w Nowym Tomyślu (2 możliwości do wyboru: 2,5 dnia po 8 godz. lub pon. - pt. po 4 godz.).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Znajomość j. angielskiego min. B1 (umożliwiająca komunikację) – warunek konieczny.
  • Dobra znajomość Ms Office.

Mile widziane

  • Osoby w trakcie studiów.
  • Osoby mieszkające w Nowym Tomyślu.

To oferujemy

  • Roczny, płatny staż w wymiarze 20 godzin tygodniowo.
  • Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze w „the food family”.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Elastyczne godziny pracy w zależności od Twoich potrzeb.
  • Wiele atrakcyjnych benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Josera Polska

Josera Polska jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Jako firma rodzinna jesteśmy od ponad 80 lat pionierami w kreowaniu, produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Odnosimy sukcesy na rynkach światowych, połączone z ciągłym i stabilnym rozwojem naszej działalności biznesowej. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, społecznej odpowiedzialności oraz dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali produkty i usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnego i zrównoważonego żywienia ludzi i zwierząt budując jednocześnie dobrą globalną społeczność. Pracujemy nad tym każdego dnia wraz z ponad 800 pracownikami w Niemczech, Polsce oraz naszych oddziałach międzynarodowych. Erbacher the food family to także nasi pracownicy - pełni pasji, myślący perspektywicznie, uwielbiający wspólnie rozwijać się oraz osiągać ambitne cele w rodzinnej atmosferze pracy. W duchu rodzinnym promujemy motywujące środowisko pracy. Dla nas samodzielna praca jest tak samo ważna jak promowanie umiejętności zawodowych i osobistych wszystkich członków zespołu.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    196 323
    26 079