STAŻ – ADMINISTRACJA SYSTEMEM SAP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mellon Poland Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • wsparcie w zakresie bieżącej obsługi realizowanych projektów,
  • koordynacja zamówień i dostaw w tym praca w systemie SAP (po przeszkoleniu),
  • przygotowanie zestawień i analiz w Excelu,
  • wsparcie we wdrożeniu działań usprawniających pracę zespołu.

WYMAGANIA:

Szukamy osób, które:

  • mają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów technicznych, mile widziane kierunki to: Inżynieria Środowiska lub Informatyka,
  • posiadają umiejętności analitycznego myślenia - są otwarte na naukę i rozwój,
  • znają Excela, mile widziana znajomość programu Macro Recorder,
  • mogą pracować 3-5 dni w tygodniu.

OFERUJEMY:

Stażystom oferujemy:

  • umowę zlecenie na okres 2 - 3 miesięcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duże możliwości zdobycia wiedzy, która przekazywana jest przez specjalistów i ekspertów branży,
  • zdobycie doświadczenia w firmie tworzącej projekty chłodnicze od podstaw i będącej jedną

    z najlepszych firm na rynku międzynarodowym,
  • miłą atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu!

KANDYDACIE!

Podczas stażu poznasz działalność firmy oraz zdobędziesz niepowtarzalne kompetencje i umiejętności.

Zakres projektów jest szeroki i obejmuje niemal każdy obszar działalności firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Staż to dla Ciebie wspaniała okazja zdobycia doświadczenia!

Jesteś zainteresowany?