Statystyk
  • Brzeziny
Statystyk
Brzeziny, Brzeziny, łódzkie, Polska
Służba Cywilna
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Statystyk

Urząd Statystyczny w Łodzi

Dyrektor poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Statystyk do spraw realizacji badań statystycznych

w Oddziale w Brzezinach

Warunki pracy

Praca biurowa, przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, wykonywana w siedzibie Oddziału, występują bariery architektoniczne w zakresie poruszania się po budynku przez osoby niepełnosprawne ruchowo, schody, brak windy.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmuje, ewidencjonuje, symbolizuje sprawozdania i ankiety statystyczne,
  • prowadzi kontrolę logiczną, rachunkową i merytoryczną otrzymanych materiałów statystycznych,
  • rejestruje dane przy pomocy statystycznych aplikacji i programów użytkowych,
  • weryfikuje dane kontaktowe jednostek sprawozdawczych w kartotece,
  • uczestniczy w przeprowadzaniu ankietowych badań statystycznych metodami wywiadu bezpośredniego i telefonicznego.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • znajomość aktów prawnych regulujących działalność Urzędu w tym ustawy o statystyce publicznej
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność komunikacji
  • umiejętność wykorzystania wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • umiejętność poszukiwania informacji
  • umiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów
  • rzetelność
  • umiejętność współpracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • orientacja na klienta

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2022-11-30
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Urząd Statystyczny w Łodzi ul. Suwalska 29, 93-176 Łódź z dopiskiem oferta nr 11/2022 za pośrednictwem poczty – przesyłając na adres Urzędu.

    Zatrudnienie od styczeń-luty.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa